Hakkımda

Merhabalar. Aslında beni genel itibari ile twitter dan “@KriptoLevent” adı ile tanıyorsunuz fakat sizlere birazda kişisel bilgilerimden bahsederek aramızda oluşan bağın dahada kuvvetlenmesini tercih ediyorum. 1982 Doğumlu Evli, İzmirde ikamet eden ve 15 yıl gibi 3d Mimari Tasarım ve Görselleştirme, projelendirme işleri ile uğraştıktan sonra 2018 in Ocak ayında Kripto Para ile tanıştıktan sonra, bu konuda kendimi gerek kitaplar okuyarak gerekse belli başlı kurslar alarak eğittim. Bu eğitimleri alırken dikkat ettiğim en önemli konu bu bilginin orjinalliğini ve doğruluğunu sorgulayabiliyor muyum ?

               

                Biliyorsunuz ki internette çok fazla bilgi kirliliği mevcut ve ben de eğer insanlara bilgilerimi aktaracaksam bunu birinci ağızdan en doğru şekilde aktarmış olmam gerekirdi. Sizlere aktardığım her formasyon bilgisi o formasyonu ilk bulan yayınlayan kişi ne şekilde öğretmiş ise aynen o şekilde aktarmak. Elbette bununla beraber sadece geleneğe bağlı kalmayarak günümüz şartlarına en uygun kullanım şeklini de sizlere aktararak daha hızlı, sıkmadan ve nasıl daha kolay öğretebilirim düşünceleri de takip etti.

                KriptoLevent Akademiyi kurmadan önce hiç abartmıyorum yüzlerce öğrencim oldu. Defalarca ücretsiz olarak sizlere bildiklerimi aktarmayı bir görev edindim ve bundan da son derece keyif aldım. KriptoLevent Akademi ailesine katılan her arkadaşımla bir aile üyesi gibiyiz ve iletişimimiz hiçbir zaman kopmaz. Ben bu ailenin sizlerin desteği ile benim sizlere aktardığım bilgilerin sizlerden sonraki nesillere de aktarılması için uğraşlarınız sayesinde çok daha büyüyeceğini biliyorum. Hep Ücretsiz eğitim PDF lerimde söylediğim gibi. Unutmayın Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır sevgili dostlarım. Bizim ekonomik okuz yazarlığımızı arttırmamız ancak eğitim ve bu eğitimdeki bilgilerin paylaşımı ile olmaktadır.

                Derslerde görüşmek üzere ve bol kazançlar diliyorum.

 

KriptoLevent