Sıkça Sorulan Sorular


Teknik analiz eğitimi her platformda her borsada geçerlidir sadece kriptoparalarda değil, dolayısı ile bu eğitim sizi tüm alanlara hazırlayacak.

Twitter’dan ve Telegram eğitim kanalımdan sürekli belirttiğim gibi ben paylaştığım bilgilerin tamamını orjinal hali ile yani o formasyonu bulan kişi nasıl anlatmışsa ve uygulamışsa tamamen ona uygun halde sunuyorum.

Elbette yenilikçi bir bakış açısı ile ve orjinaline uygun olarak. Dolayısı ile bilgiyi ilk elden en doğru şekilde alacaksınız.

Daha önceden derslerime katılan dostlarımın bazı sözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

https://twitter.com/AlpKripto/status/

https://twitter.com/Ahmettatk4/status/

https://twitter.com/yavusss/status/

https://twitter.com/eXistenZ35/status/

https://twitter.com/FarukTemiz_/status/

https://twitter.com/ArtKripto/status/

https://twitter.com/AlpKripto/status/

https://twitter.com/pseudocyrpto/status/

https://twitter.com/RCaIiskan/status/

https://twitter.com/Coince_/status/

https://twitter.com/yavusss/status/

https://twitter.com/rusalkamery/status/

https://twitter.com/Gangren10/status/

https://twitter.com/Porofessor/status/

https://twitter.com/KaptanKaracoin/status/

https://twitter.com/zgrcln/status/

https://twitter.com/BabaTugrul/status/

Dostlar PDF ler sizler için tamamen halka açık bir kütüphane,
Fakat bu PDF ler sizlerin sıkılmadan daha rahat okuyabilmesi ve dersin mantığını
en kısa sürede anlatabilmem için özet olarak yazılmış bilgiler.
Online derslerde işin detayına inerek, daha çok örnek görerek, çözerek ve aklınıza gelen soruları birebir sorabileceğiniz bir ortam olacak.

Tavsiye etmiyorum, çünkü oradaki bilgileri iyi sindirebilmek ve rahat anlayabilmek adına temel teknik analiz bilginizin belli bir seviyede olması gerekir ki başarılı olabilin.

Hiç birşey olmaz. Temel teknik analiz bilgileri ile para kazanabilirsiniz.
Harmonik Trade, Elliot, Gann, Price Action gibi ileri seviye teknik analiz bilgileri size ekstra silah sağlar.
Evet yanlış duymadınız silah. Bu ayılar ve boğalar arasında ya da balinalar ile sizin aranızda bir savaş ve kimin bilgisi tecrübesi daha çok ise o kazanır.
Ve sizin silahınız ne kadar fazla ise grafikte çıkan durumları yorumlayabilmeniz o kadar artar. Yani Harmonic Trade benim uzmanlığını yaptığım ve çok faydasını gördüğüm bir sistem ve fibonacci benim hayat felsefem oldu. Zannediyorum sizlerin de olacak 🙂

Neden olmasın? Fakat dostlar unutmayın Teknik Analiz size para kazandırmayı garanti etmez. Ama %100 garanti edeceği bir şey var: Az kaybetmek. Ondan sonrası aldığınız doğru teknik analiz bilgisini kullanabilmek ve psikolojinizi eğitmek.

Genel itibari ile ben trade ve analizi her zaman bilgisayarınızda yapmanızı öneriyorum. Ama derslere katılmak için sadece telefona ihtiyacınız olacak ve ZOOM uygulamasına. Hepsi bu.

Dersler Zoom uygulaması üstünden canlı olarak yapılacak. İsterseniz telefonunuza uygulamayı indirerek isterseniz bilgisayarınız üstünden benim ekranımı görerek sesimi duyarak ve benimle birebir konuşarak yapabileceğiniz son derece eğlenceli bir ortamda olacak.

Google Playstore ya da App Store’dan “ZOOM” olarak arattığınızda rahatlıkla bulabilirsiniz. ya da www.zoom.us sitesinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ben sanırım bu konuda biraz idealist yaklaşıyorum. O kadar çok hüzünlü hikaye duyup gördüm ki bildiklerimi insanlara aktarmak ve para kaybetmemelerini istiyorum. Zaten bu minvalde arada 1 haftalık ücretsiz eğitim sınıfları açıyorum.


PDF lerin her birini hazırlamak inanın 8 saat sürüyor. Onlarıda ücretsiz veriyorum.


Ben para kazanmaktan çok anlatmayı ve insanların bu eğitimler sayesinde başarı hikayelerini duymayı seviyorum. Gönlüm ister ki hep ücretsiz olsun, fakat benim tek işim bu. Yani ben hayatımı trade ederek ve eğitim vererek kazanıyorum.

Vergiler v.s çıktıktan sonra kalan ücret bana yetiyor. Mümkün olan en uygun fiyatı herkesin faydalanabilmesi adına bu şekilde ayarladım.

www.kriptolevent.com SSL sertifikasına sahip iyzico ile işbirliği içerisinde tamamen yasal bir sitedir.

Ödeme sırasında 3D secure kullanabilirsiniz.

Nakit ödeme yapmak isterseniz başvurunuzda belirteceğim banka hesabına da gönderebilirsiniz.

Elbette. İsterseniz BTC olarak isterseniz XLM (stellar lumen) ile ödeme yapabilirsiniz.

Elbette; online derslerimiz başlamadan önce Telegram grupları kurulacak,
hep birlikte orada olacağız, istediğiniz zaman grafik gönderip sorular sorma şansınız olacak. Hatta 16 saatlik online ders süresinin sonuna geldiğimizde de o gruplar 1 hafta açık kalacak pratik yapacağız.